Gdzie kupić?

W trosce o bezpieczeństwo i wygodę klientów, kupujących produkty Legato, przygotowaliśmy autoryzacje oficjalnych dystrybutorów naszych produktów, podzieloną na 3 poziomy dystrybucyjne. Każdy partner bez względu na rangę w jakiej się znajduje, naszym zdaniem obsłuży Cię w należyty sposób. Partnerzy są oceniani pod kątem obsługi klienta, dostępności towaru, czytelnych opisów produktów, zgodności opisów z rzeczywistością, dodatkowych wartości takich jak montaż urządzeń i wsparcie posprzedażowe. Poziom dystrybucyjny świadczy o tym, jak ściśle ze sobą współpracujemy i słuchamy siebie nawzajem oraz jaką jakość niesie ze sobą dana firma.

 

Gdybyś nie zgadzał się z naszą oceną, możesz napisać nam w tej sprawie maila na adres opinia@legato.pl 

 

Złoty partner

 

Najbardziej zaufani partnerzy, których znamy od wielu lat. Wiemy, że można im zaufać, a swoją pracę wykonują w sposób solidny i przyjazny dla klienta, który ich odwiedza. Często są to specjaliści z dziedziny motoryzacji, sieci handlowe posiadające do kilkudziesięciu sklepów stacjonarnych, ale także mniejsze sklepy z dużym potencjałem na przyszłość.

 

Znajdziesz w nich towary najwyższej klasy, a nie mówię tutaj tylko o naszej marce! Stawiający na wzorową obsługę klienta, zawsze chętni, by udzielić Tobie rad dotyczących produktów, posiadający nasz towar na półkach sklepowych, abyś w każdej chwili mógł go kupić, czy sprawdzić jak działa na wersji demonstracyjnej. Stawiamy u tych partnerów na sprzedaż stacjonarną i internetową. Zwłaszcza w internecie musi być ona przeprowadzana w sposób wzorowy, konieczne jest, by towar opisany był zgodnie z prawdą, tak abyś czuł, że to co kupiłeś odzwierciedla obietnice partnera.  Złoty partner chętnie znajdzie dla Ciebie chwilę czasu i wytłumaczy jak działa nasz sprzęt i jakie ma możliwości, czy pomoże wybrać model najbardziej odpowiedni dla Twojego stylu życia.

 

Srebrny partner

 

Te firmy znamy osobiście, nasi przedstawiciele odwiedzili ich punkty sprzedaży, sprawdzili jak działają i jakie mają możliwości, co do ekspozycji urządzeń, prezentowania wersji demonstracyjnych, procedur wysyłkowych i przestronności lokalu. Sprawdzili to wszystko w trosce o Twoje bezpieczeństwo i komfort zakupów, bo my jako Legato chcemy nieść wraz ze swoimi produktami coś więcej, aby wzbogacić polski rynek i polskie firmy.  

 

Jacy są najczęściej srebrni partnerzy? To małe i średnie sklepy specjalistyczne, oferujące całą gamę ciekawych produktów na swoich półkach, często z montażem różnych urządzeń do Twojego samochodu. Jednak ich konikiem jest silnie rozwinięta sprzedaż internetowa z liczną ilością produktów różnych producentów. Opisy produktów są zadbane i starannie przygotowane na aukcjach internetowych i są zgodne z rzeczywistością.

 

Brązowy partner

 

To głównie sklepy internetowe posiadające wyłącznie sprzedaż wysyłkową, czy sklepy stacjonarne w małych miejscowościach, albo partnerzy z którymi dopiero co zaczynamy współpracę. Poziom ten stworzyliśmy dla mniejszych partnerów, aby także oni mieli szansę rozwinąć swój biznes za sprawą sprzedaży produktów Legato, ponieważ często są niedoceniani przez wielkich producentów. My chcemy im pomóc i wpierać ich swoją wiedzą i umiejętnościami. Z tego też powodu mamy dla nich zarezerwowany towar w naszym magazynie, abyś po kliknięciu w sklepie internetowym naszego brązowego partnera, marki Legato, był pewny, że przesyłka przyjdzie do Ciebie lada moment.

 

 


Ten dział chcielibyśmy cały czas ulepszać, więc jeśli masz jakieś sugestie jak możemy to zrobić napisz na opinia@legato.pl