Doświadczenie z pokolenia na pokolenie

Mogę powiedzieć Ci kilka suchych faktów o nas, jak to, że działamy od 1998 roku i przez ten czas obsłużyliśmy kilkanaście tysięcy klientów czy to, że jesteśmy jedną z większych tego typu firm w Polsce. Czy to prawda? Tak, jednak, co z tego? Nie jesteśmy wielką międzynarodową korporacją, która zakuwa swoich pracowników w łańcuchy, a klient jest tylko wyznacznikiem tego ile ma w portfelu. Choć wiemy, że nie jesteśmy doskonali, też popełniamy błędy, jednak drogę wskazuję nam wizja, która rozpala nasze serca i angażuje umysł do wzmorzonej pracy, gdy myślimy o „Legato

Dla kogo jesteśmy?

Dla zmotoryzowanych dbający o komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy za sprawą najnowszych urządzeń, które możesz z dumą pokazać swoim znajomym.

Thomas Edison, kiedyś powiedział:

Jeżeli istnieje sposób, by zrobić coś lepiej... znajdę go.

Wzięliśmy do siebie te słowa i chcemy działać wraz z tą duchową ideą.

Fani motoryzacji

Sami pracując w Legato dużo jeździmy po Polskich drogach, więc wiemy z jakimi problemami spotyka się polski kierowca. Z wiedzy o problemach, czy rzeczach jakie możemy udoskonalić, biorą się nasze pomysły na produkty. Mimo to chcemy być blisko osób, których pasją jest jazda, bez względu czy są właścicielami 2, 4 czy 8 „kółek”. Dlatego staramy się uczestniczyć w wydarzeniach sportowych, eventach z ekstremalnej jazdy czy czytać popularne czasopisma motoryzacyjne. W ten sposób właśnie rodzą się nowe ciekawe pomysły.

 

W jaki sposób to się objawia?

Produkt Legato Ansa przyszedł nam na myśl, gdy podczas dłuższej podróży po raz kolejny pękł nam plastikowy uchwyt do rejestratora, co spowodowało lekką dawkę irytacji, wzięliśmy się do roboty i teraz możesz korzystać właśnie z metalowego uchwytu do swojego rejestratora, mimo, że nie jesteś posiadaczem urządzenia marki Legato.

Kim jesteśmy dzisiaj?

Dostarczamy klientom naprawdę dobre produkty, które sprawnie działają i świetnie wyglądają. Do problemów klienta podchodzimy w sposób indywidualny i szukamy rozwiązania, gdzie inni zawiedli.

Do tego podejścia zainspirował nas Napoleon Hill.

Dla umysłu nie istnieją ograniczenia, poza tymi, które samodzielnie uznamy za prawdziwe

Choć wiemy też, że nie jesteśmy doskonali, też mamy ograniczenia i też popełniamy błędy. Staramy się jednak, by sprostać trudnościom i wyprzedzić oczekiwania klientów dając coś więcej od siebie, by spełnić tę obietnicę.

Staliśmy się ekspertami

Tak samo jak fani motoryzacji kochają swoje samochody i wiedzą o nich niemal wszystko, tak samo my znamy i kochamy nasze urządzenia. Znamy zalety i wady swoich produktów, wiemy w jak najlepiej wykorzystać zalety, a jak zniwelować wady.

 

W jaki sposób to się objawia?

Podajemy najmniejsze szczegóły dotyczące naszych urządzeń. Jak rodzaj wykorzystanego procesora czy długość nagrywania w pętli. Piszemy dla naszych klientów rady gdzie najlepiej montować dane urządzenia, czy dajemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Świat w którym działamy

Nadajemy duszę i charakter produktom. Mówimy coś więcej o naszych urządzeniach, tak abyś z dumą mógł wykrzyczeć „Mam Legato!”, ponieważ te produkty niosą ze sobą coś więcej niż na pierwszy rzut oka widać.

Niosą ze sobą idee, którą możesz wyczytać miedzy wierszami w naszych słowach, działaniach, czy produktach i dzięki nim chcemy zmienić świat w około nas.

Jednak wiemy, że długa droga przed nami, jak powiedział Leonardo da Vinci

Artysta nie osiąga nic wybitnego, jeśli nie wątpi w siebie i czasem się nie zawaha.

Kochamy artystów

Korzystamy z pomocy kreatywnych grafików, projektantów, rysowników, muzyków, animatorów i wielu innych ludzi, którzy czują w swoich działaniach nutkę pasji i artystycznej duszy, bo wierzymy, że właśnie tego potrzeba klientom Legato.

 

W jaki sposób to się objawia?

Projekty urządzeń, które tworzymy są właśnie robione przez takich ludzi. W galerii każdego urządzenia, możesz podziwiać piękne rysunki, które nas urzekły i chcieliśmy Ci je pokazać.

Nasz motyw zmiany świata

Robić tak dobre produkty, by ojciec mógł przekazać je z dumą swojemu synowi w trosce o jego dobro dając mu rzecz, która poprawi jego komfort jazdy i bezpieczeństwo.

Słowami Alana Jakein:

Planowanie to oprawianie przyszłości w ramy teraźniejszości. Możesz to zrobić już dzisiaj.

Jesteśmy innowatorami

Wprowadzamy najnowsze procesy technologiczne czy rozwiązania techniczne, byś Ty, jako klient mógł korzystać z najnowszych możliwości sprzętu elektroniczne, a to w trosce o Twoje bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Jednak powiem Ci co jest dla nas najważniejsze czym się kierujemy - oprócz pięknego wyglądu i parametrów technicznych - najważniejsze jest to, aby ten sprzęt po prostu dobrze działał.

 

W jaki sposób to się objawia?

Poddajemy rygorystycznym testom dziesiątki próbek produktów, aby wybrać te urządzenie, które będzie spójne z tym, co chcemy przekazać w naszej wizji. Innym przykładem bycia innowatorem, jest to, że jako jedni z pierwszych wprowadzamy rejestratory na WiFi ze sprawnie działającą aplikacją, jak w modelach Legato Piccolo, czy Legato Tanto 2.